Yardım Opencart 2.3 İstekler

• Konbuyu başlatan ahmetcamli
  • Başlangıç tarihi
Hoşgeldiniz
Çözümler ve hizmetlerimizden yararlanmak için kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol

ahmetcamli

Yeni Üye
22 May 2017
4
0
27
Merhaba,

Birkaç isteğim olacak bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Bütün ürünlerimi tek tek el ile n11 e açtım. 300 e yakın. Tekrar uğraşmak istmeiyorum. Toplu olarak opencart siteme nasıl alabilirim? Bunu yaparken desi leri nasıl girebilirim ve meta bilgilerini nasıl doldurabilirim?

Bir diğer takıldığım nokta ise,

bir eklenti kurmuştum ürün isimlerini url ye çeviriyor fakat türkçe karakterleri almıyor. Atlıyor. Ç yi C olarak düzeltmiyor haliyle bir işe yaramıyor. :)

Bir diğer nokta ise,

ücretsiz kargo ürünler için ağırlık yerine 0 yazıyorum. Onlardan kargo ücreti almıyor. Müşterilere bu ürünün ücretsiz kargo olduğunu nasıl belirtebilirim? Dikkat çekmesi adına.

Facebook Login nasıl yapabilirim? (2.3.x)

Best Checkout diye harika bir modül gördüm 40$ sanırım bunu direkt alıp kurmam mu gerekli.

Yardımcı olursanız memnun olurum

Admin

Admin

yilmaz70
Yönetici
13 Mar 2017
207
49
İstanbul
wpyukle.com
Merhaba,

Birkaç isteğim olacak bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Bütün ürünlerimi tek tek el ile n11 e açtım. 300 e yakın. Tekrar uğraşmak istmeiyorum. Toplu olarak opencart siteme nasıl alabilirim? Bunu yaparken desi leri nasıl girebilirim ve meta bilgilerini nasıl doldurabilirim?

Bir diğer takıldığım nokta ise,

bir eklenti kurmuştum ürün isimlerini url ye çeviriyor fakat türkçe karakterleri almıyor. Atlıyor. Ç yi C olarak düzeltmiyor haliyle bir işe yaramıyor. :)

Bir diğer nokta ise,

ücretsiz kargo ürünler için ağırlık yerine 0 yazıyorum. Onlardan kargo ücreti almıyor. Müşterilere bu ürünün ücretsiz kargo olduğunu nasıl belirtebilirim? Dikkat çekmesi adına.

Facebook Login nasıl yapabilirim? (2.3.x)

Best Checkout diye harika bir modül gördüm 40$ sanırım bunu direkt alıp kurmam mu gerekli.

Yardımcı olursanız memnun olurum

Oldukça hızlı bir giriş yaptınız tebrik ediyorum sizi:)

Bahsi geçen istekler ile alakalı eklentiler için moderatör arkadaşımız @muhammetali ilgilenmektedir.

Müsait olduğu zaman size dönüş yapacaktır.

ahmetcamli

Yeni Üye
22 May 2017
4
0
27
Oldukça hızlı bir giriş yaptınız tebrik ediyorum sizi:)

Bahsi geçen istekler ile alakalı eklentiler için moderatör arkadaşımız @muhammetali ilgilenmektedir.

Müsait olduğu zaman size dönüş yapacaktır.

2-3 Konunuza denk geldim. İlgili gördüm bu sebeple hemen üye olmanın faydalı olacağını düşündüm :)

Umarım yanılmam.

Şimdiden çok teşekkürler

Admin

Admin

yilmaz70
Yönetici
13 Mar 2017
207
49
İstanbul
wpyukle.com
Best Checkout konusuna değinecek olursak, hangi temayı kullandığınız önemlidir.

Eğer default tema kullanıyor iseniz, 40 $ modüle vermek yerine tek sayfa ödeme modülü
mevcut olan bir tema almanız daha mantıklı olacaktır bence.

Ayrıca kullandığınız sanal pos uygulaması da önemli bu konuda.
Her modül uyum sağlamayabiliyor ve özellikle mobil kullanımda hata verebiliyor.