yandex money

• Konbuyu başlatan rufneck
  • Başlangıç tarihi
Hoşgeldiniz
Çözümler ve hizmetlerimizden yararlanmak için kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
rufneck

rufneck

Üye
5 Nis 2017
22
1
29
Opencart sürümü için yandex money sanal pos unu nasıl kullanablirim? Böyle bir modül var mı?

sürüm: 2.0.3.1

rufneck

rufneck

Üye
5 Nis 2017
22
1
29
Teşekkür ederim. Bu işe yaradı ama ben elektronik sigara satıyorum sanal pos alamıyorum. Payu ,paytr ,shopier gibi siteler Tütün ve tütün mamullerinden sanalpos vermiyorlar. Sizin bildiğiniz sanalpos var mı? yurtdışı olur başka bi şekilde olur. Kredi kartıyla satış yapabileyim yeterki.

Admin

Admin

yilmaz70
Yönetici
13 Mar 2017
207
49
İstanbul
wpyukle.com
Teşekkür ederim. Bu işe yaradı ama ben elektronik sigara satıyorum sanal pos alamıyorum. Payu ,paytr ,shopier gibi siteler Tütün ve tütün mamullerinden sanalpos vermiyorlar. Sizin bildiğiniz sanalpos var mı? yurtdışı olur başka bi şekilde olur. Kredi kartıyla satış yapabileyim yeterki.

Rica ederim.

Biraz önce elektronik sigara satışı yapan siteleri inceledim.
Kapıda ödeme şartı ön planda tutularak kredi kartı ile satış seçeneği var sitelerin genelinde.

Sanırım aracı ödeme kuruluşu kullanmadan, direkt banka sanal pos kullanıyor bu siteler.

Paypal vardı biliyorsunuz, geri dönüş olacak deniliyor ama ben pek ihtimal vermiyorum açıkçası.
Onun haricinde Bddk listesinde kayıtlı olmayan hiç bir ödeme kuruluşunu
tavsiye etmem mümkün değildir.

Bir diğer konu ise, elektronik sigara satışları ile alakalı çıkan haberlerin etkili oluşu bence.
Yakın bir zamanda bu ürünlerin satışının durdurulacağına dair bir çok haber çıkıyordu
hatırladığım kadarı ile.

Bu tarz haberlerin doğruluk derecesini bilemem tabii ki ama aracı ödeme kuruluşlarından
sanal pos alamayışınızın sebeplerinden biri bu olsa gerek.

Ayrıca bazı sektörlerde güven kazanmak amacı ile kapıda satış garantisi verilerek satılan ürünlerin
dolandırıcılık maksadı ile yapılması da ayrı bir negatif durum yaratmaktadır.

Biraz uzun bir yazı oldu ama, ya direkt banka sanal pos anlaşması yapacaksınız, ya da sattığınız ürüne
dair güven var ise onu ön plana koyarak havale-eft seçenekleri ile satmaya çalışacaksınız.

Kolay gelsin.