Neden Opencart?

Opencart anahtar teslim güçlü bir e-ticaret yazılımıdır. İhtiyaçlarınıza uygun modüller ile e-ticaret sitenizde gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri sağlayabilirsiniz. Gelişmiş özelliklerde tema ve modülleri ile bir çok e-ticaret yazılımları arasında Opencart’ı zirveye taşıyan farklılıkları nelerdir?

Sınırsız Yönetim Seçeneği

Opencart ’ta istediğiniz sayıda ürün, kategori ve marka ekleyip istediğiniz gibi kolayca yönetebilirsiniz. On binlerce ürüne sahip olduğunuzda bile yönetimsel arayüz sayesinde tek tıkla ürünlerinizi rahatlıkla yönetebiliyorsunuz.

Gelişmiş Ödeme Yöntemleri

Sanal pos modül entegrasyonu ile kolaylıkla ödeme alabileceğiniz gibi, müşterilerinize kayıt olmadan alışveriş yapma seçeneği sunabilirsiniz. Ayrıca İyzico, Payu, iPara, PayTR, Havale/EFT, Kapıda Nakit modüllerini kullanarak geniş ödeme seçenekleri ile müşterilerinizin güvenli alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Pratik XML Entegrasyonu

Opencart ’ta tanımlı olan tedarikçi firmanızda mevcut ürünleri online olarak XML İçeri Aktarma işlemi ile entegrasyon sağlayabilirsiniz. Diğer hazır yazılımlarda bulunan tedarikçileri kullanabilmeniz mümkündür. Binlerce ürünü tek tıkla e-ticaret sitenize yükleyebilir ve dışarı aktarabilirsiniz.

Farklı Dil Seçenekleri

Opencart global bir e-ticaret yazılımı olduğundan dolayı birçok yabancı dili desteklemektedir. E-ticaret sitenizi Opencart ile farklı dile çevirebilir ve dünya çapında müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Seo Optimizasyonu

Opencart seo optimizasyonu tamamen kolay bir yönetim arayüzü ile birlikte gelmektedir. Arama motorları optimizasyonu ile seo konusunda tanıtım yazıları, anahtar meta kelimeler ve seo url sayfa başlıkları oluşturabilir ve her kategori, ürün ve markalar için bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Analiz ve Raporlama

Raporlama e-ticaret sitenizin performansını izleme ve arttırmak için gerekli olan tek anahtardır. Ziyaretçi, satış, müşteri profilleri gibi e-ticaret sitenizle ilgili bütün rakamlara ve raporlara Opencart ile ulaşabilirsiniz.

Pazarlama Modülleri

Opencart e-ticaret siteniz üzerinden birçok pazarlama ve promosyon kampanyası yapmanıza olanak sağlamaktadır. Benzer ürünler, yeni ürünler, özel ürünler, kupon kodları, indirimli ürünler ile pazarlama yapmak artık daha da kolay.

Üst Düzey Güvenlik

SSL ve PCI uyumlu Opencart ile müşterileriniz güvende olacaktır.

Kolay ve Anlaşılabilir

Opencart’ın kendi içerisinde sunduğu indirilebilir ürünler seçenekleri ile satışları kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firmalar için ayrı renk, model, drop, beden, stok kaydı yapabilirsiniz. Bunlarla birlikte renk yerine desen gösterme, tüm tekstil ürünlerini tanıyabilme ve ürün türüne göre ölçü tablosu hazırlayabilirsiniz.