Çözüldü Açılan Kategoriyi Düzenleyemiyorum. Yardım

Hoşgeldiniz
Foruma katılarak çözümlerimizden faydalanın
Kayıt Ol

gtarist17

Yeni Üye
13 Ağustos 2017
1
0
1
31
Merhabalar

Bir kategori açıyorum ama daha sonrasın da düzenleyemiyorum. Düzenlemeye kalktığımda aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Error: Subquery returns more than 1 row<br />Error No: 1242<br />SELECT DISTINCT *, (SELECT GROUP_CONCAT(cd1.name ORDER BY level SEPARATOR '&nbsp;&nbsp;&gt;&nbsp;&nbsp;') FROM ocrl_category_path cp LEFT JOIN ocrl_category_description cd1 ON (cp.path_id = cd1.category_id AND cp.category_id != cp.path_id) WHERE cp.category_id = c.category_id AND cd1.language_id = '1' GROUP BY cp.category_id) AS path, (SELECT DISTINCT keyword FROM ocrl_url_alias WHERE query = 'category_id=170' AND language_id = '1') AS keyword FROM ocrl_category c LEFT JOIN ocrl_category_description cd2 ON (c.category_id = cd2.category_id) WHERE c.category_id = '170' AND cd2.language_id = '1'' in /home/diporpa/public_html/system/library/db/mysqli.php:40 Stack trace: #0 /home/diporpa/public_html/system/library/db.php(16): DB\MySQLi->query('SELECT DISTINCT...', Array) #1 /home/diporpa/public_html/vqmod/vqcache/vq2-admin_model_catalog_category.php(308): DB->query('SELECT DISTINCT...') #2 [internal fun in /home/diporpa/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 40
 

Admin

yilmaz70
Site Yetkilisi
13 Mart 2017
198
37
28
Merhabalar

Bir kategori açıyorum ama daha sonrasın da düzenleyemiyorum. Düzenlemeye kalktığımda aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Merhaba,

Öncelikle hangi Opencart sürümünü kullanıyorsunuz?

Sanırım özel bir tema yükledikten sonra bu hata ile karşılaştınız.

Bazı temalar Türkçe Opencart kurulum sonrası yüklendiklerinde hata verebiliyor.
Bunun sebebi ise tema yapımcısının İngilizce Opencart üzerine yüklenecek şekilde adapte etmesinden kaynaklanıyor.
Eğer tema demo install olarak yüklendiğinde bu tarz hatalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor.

İsterseniz bana özelden site adresinizi mesaj ile yazın, beraber bakalım duruma.
 

Admin

yilmaz70
Site Yetkilisi
13 Mart 2017
198
37
28
Sonuç:
Kullanılmakta olan Paladin Seo modülünden kaynaklanan uyumsuzluk nedeni ile hata alındığı tespit edildi.