Facebook reklam

'Facebook' forumunda samsa tarafından 9 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

 1. samsa

  samsa Üye

  Katılım:
  20 Mart 2017
  Mesaj:
  56
  Ödül Puanları:
  8
  Cinsiyet:
  Erkek
  Merhabalar
  Instagram'ın hayatımıza soktuğu direkt olarak ilgi alanlarında sosyal medya kullanıcılarına sunduğu reklamlar karşılığında Facebook Tabii ki boş durmadı. Facebook'ta mağaza açma ve ürün satma konusunda düzenlemeler bitirerek kullanıcıların daha kolay ve e-ticaret kapsamında uyumlu alışverişler için ilişki kurmasını sağlayacak bir altyapı sağlıyor.
  Dünyanın en çok aktif kullanıcısı olan Facebook olduğunu kabul ederek biz e-ticaret girişimcileri bu pazarı Es geçemeyiz.

  Facebook reklamcılığı algoritması çok etkili olabilecek optimizasyon imkanı sunarak doğru kullanıldığında direk Hedef kitlenize ulaşmamızda bize büyük yardımı oluyor.

  Biz Reklam Verenler olarak Facebook reklam algoritmasını ve görsel reklam imkanı olan Facebook da resim başarımızı doğru yaparsak başarı kaçınılmaz.

  Facebook'ta kullanılan ve birçok kişinin başarılı olduğu bir diğer reklam tarzı da, direkt olarak Hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi sunmaktan ziyade ilginç bir video, resim gibi araçlar kullanarak kullanıcılarımızın ilgisini üzerinize çekmek olabilir. Tabii Tekrar üzerine basarak söylemek istediğim Tüm bu reklam çalışmalarınızda çok iyi olan Facebook reklam algoritmasını çok iyi kullanabilmek.
   
  Admin ve muhammetali bunu beğendi.