Kategoriye Ürün Ekleyememe Sorunu

Hoşgeldiniz
Çözümler ve hizmetlerimizden yararlanmak için kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol

dekoroso

Yeni Üye
3 Nis 2020
2
0
Arkadaşlar merhaba,

Filtre bölümünde bir ürün aradığımda, ürünün adı görünüyor, ancak tıkladığımda seçilmiyor. Kategoriye ürün ekleyemiyorum, benzer ürünler ekleyemiyorum. Aynı şekilde mesela x kategoriye ürün eklemek istediğimde kategori çıkıyor, tıklıyorum fakat seçilmiyor. Opencart sürüm 3.0.3.2 kullanıyorum. Sorunun ne olduğu hakkında bir fikriniz var mı?

muhammetali

muhammetali

Administrator
Yönetici
14 Mar 2017
79
44
Karaman
Yazdıklarınıza göre javascript sorunu olduğunu tahmin ediyorum. Hata kayıtlarındaki hataları gönderir misiniz. Birde tarayıcıda herhangi biryere sağ tıklayıp "incele" dediğinizde hata veriyormu?

dekoroso

Yeni Üye
3 Nis 2020
2
0
merhaba,

incele dediğimde warning kısmında şu iki hata çıkıyor ama benim sorunumla ilgili olduğunu düşünmüyorum. "mobile header!" "mobile menu!"
hata kayıtları da

/public_html/system/storage/logs/hatalar.log klasörü 0 bayt içinde bir şey yok.

/storage/logs/hatalar.log klasöründeki dosyaları da ekte paylaşıyorum. site: www.dekoroso.com, umarım yardımcı olabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• hata.rar
    3.7 KB · Görüntüleme: 1
muhammetali

muhammetali

Administrator
Yönetici
14 Mar 2017
79
44
Karaman
Hocam hata loglarında mail smtp yapılandırması ile ilgili bir hata, birde önbellek dosyasını bulamadığını bildiren bir hata var, yukarıda yazdığınız hata ile ilgili bir mesaj yok. İsterseniz özelden site bilgilerini gönderin giderelim hatayı.