Tavsiye Opencart Pazaryeri Sitesi İçin Google ve Facebook Reklam Modülü

Hoşgeldiniz
Çözümler ve hizmetlerimizden yararlanmak için kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol

hikmetesentimur

Yeni Üye
7 May 2020
1
0
36
Merhaba dostlar. Konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama benim bir konuda sizden yardım ricam olacak.
Ben bir pazaryeri sitesi kurmayı planlıyorum ve bu site için, google ve facebook reklam ile ilgilii bir fikrim var.
Öncelikle biliyorsunuz ki OpenCart 3.0.3.3 versiyonunda Google Alışveriş modülü var. Ama bu modül pazaryeri için pekte uygun değil. Sadece site sahibi ürünleri seçip google merhant hesabına yükleyebiliyor. Benim yapmak istediğim ise; Satıcılar için google veya facebook reklam paketleri oluşturmak ve satıcıların kendi satıcı panelleri üzerinden reklamını yapmak istedikleri ürünlerini seçerek belirlenen reklam paketinin ücretini ödedikten sonra o seçtiği ürünlerin otomatik google a yüklenmesini istiyorum ve satın aldıkları reklam paketinin miktarı kadar ürünlerinin google alışveriş sonuçlarında çıkmasını ve sonra paket ücreti bittiten sonra reklamların kaldırılmasını istiyorum. Merchant hesabı olarak yine benim hesabım kullanılacak ama ürünler satıcılar tarafından belirlenecek. Satıcıların satın almış oldukları reklam paket ücretleri bana gelecek ve bana gelen ücret kadar seçtikleri ürünlerin reklamları benim merchant hesabımdan yapılacak ve benim merchant bakiyemden düşecek. Örneğin Satıcı 100 tl lik reklam paketi satın aldı ve ürünlerini belirledi. Reklam paket ödemesi onaylandığında seçtiği ürünler otomatik merchant a aktarılacak ve reklamlar benim hesabımdan ve bakiyemden düşerek yayınlanmaya başlayacak. O ürünlere ait tıklamaların miktarı 100 tl ye ulaştığındada reklamlar durdurulacak. İnşallah anlaşılabilir olmuştur. Gayet detaylı ve açık bir şekilde google üzerinden anlattım ama eğer mümkünse aynı mantık facebook reklamları içinde uygulanabilir. Sizden bu konuda yardım bekliyorum. Bu özellikleri taşıyan hazır modül ben bulamadım, olacağınıda pek sanmıyorum ama eğer bildiğiniz bir modül varsa veya hazır modül üzerinde düzenleme yapılabilir diyorsanız, yada ben bu modülü yazabilirim diyorsanız lütfen benimle iletişime geçin...
Herkese kolaylıklar ve bol kazançlar diliyorum, kalın sağlıcakla...​