Ödeme sayfası hatası

• Konbuyu başlatan Melih123
  • Başlangıç tarihi
Hoşgeldiniz
Çözümler ve hizmetlerimizden yararlanmak için kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol

Melih123

Yeni Üye
7 Şub 2018
2
0
31
Merhabalar e ticaret web sitemde ödemeyi alır ken ödemeyi tamamlamıyor bunu için bana yardımcı olabilecekler var mı

muhammetali

muhammetali

Administrator
Yönetici
14 Mar 2017
79
44
Karaman
Sanal pos modülü kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız Hangisi? Nasıl bir ödeme yöntemi kullanıyorsunuz?
Siteniz opencart tabanlı mı? Nasıl bir hata veriyor? Detaylı bilgiler verirseniz yardımcı olmaya çalışalım

Melih123

Yeni Üye
7 Şub 2018
2
0
31
sanal pos kulanmıyorum havale ile calışcam ama siparş blümnde kaıyor upload_2018-2-7_21-36-51.png

Admin

Admin

yilmaz70
Yönetici
13 Mar 2017
207
49
İstanbul
wpyukle.com
Öncelikle site 1.5 sürüm.
Bir kaç hata mevcut olduğundan detaylı olarak incelenmektedir.
Çözüm bulunduğunda burada paylaşılacaktır.

Admin

Admin

yilmaz70
Yönetici
13 Mar 2017
207
49
İstanbul
wpyukle.com
@Melih123 bahsi geçen sitesinde ilk yapılan incelemelerde sepet aşamasında iken başka bir siteye yönlendirilme olduğunu tespit ettik.
Yönlendirme kodu bulunarak iptal edildi. Fakat Opencart 1.5 sürüm kullanılmakla birlikte Nitrocache modülü kurulu olduğundan (zamanla veritabanında şişme meydana getirmektedir) sitenin verimli olmayacağını gördük. Aynı zamanda php sürümü eski olduğu için tarayıcı kaynaklı problem çıkmakta idi.

Netice itibarı ile mevcut site 1.5 sürümden 3.0.2.0 sürümüne yükseltilerek yayına alınmıştır.

Hayırlı kazançlar dileklerimizle.

tncykorkmaz

Yeni Üye
25 Ocak 2021
1
0
30
Merhaba bende sizin gibi bir sorun yaşıyorum .

Journal 3 temasında ödeme ekranında kapıda ödeme ya da havale eft seçeneğini seçip siparişi onaylaya tıklayınca bir süre sonra ekranda web sitesinin mesajı hata diye bir uyarı alıyorum. Hataya dair detay yok. Nasıl çözeceğim ? Default temayı da denedim aynı sorun var.