Opencart 2.3.x Category Wall

  • Konbuyu başlatan e-ticaretdersleri
  • Başlangıç tarihi
Destek Forumu
Çözüm ve hizmetlerimizden yararlanmak için kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
e-ticaretdersleri

e-ticaretdersleri

Üye
17 Ağu 2017
17
18
39


Herkese merhaba opencart 2.0.0.0 versiyonlarına ait olan ve opencart 2.3.x sürümlerinde sorunsuz bir biçimde çalışır hale getirdiğim eklentiyi sunuyorum.
u akşam sizlere opencart 2.3.x versiyonlarında kategorilerimizi resimli olarak 4 lü şekilde altında da kategori adını ve linkli olarak gösterimini sağlamaktadır. Admin tarafından yönetilebilen bir moduldur. Ayrıca responsive olarakta çalışabilmekte ve mobile cihazlarda son derece uyumlu olarak kayma sapma yapmadan çalışmaktadır. Bu eklenti opencart 2.3.0.0 ve opencart 2.3.0.2 versiyonları arasında sağlıklı çalışmaktadır. Üst versiyonlarında sorun çıkartabilir, yakın zamanda üst versiyonlarında çalışır hale getirilerek bu versiyonlara uyumlu eklentide paylaşılacaktır.

Opencart 2.3.x Category Wall Modul Kurulumu Css Hover

Sitemizden indimiş olduğunuz arşiv dosyasındaki admin ve catalog klasörlerini sitemizin ana dizinine atalım. Daha sonra admin->eklentiler->moduller kısmından category wall modulunu kuralım. Kurulum bittikten sonra modulun sağındaki düzenleme butonuna tıklayalım. Açılan sayfada modul ayarlarını kendimize göre düzenleyelim ve kaydedlim. Daha sonra bölümler / sayfalar kısmından hangi bölümde görüntülenmesini istiyorsak sağındaki düzenleme butonuna tıklayalım. Açılan sayfada en altta modul ekle butonuna tıklayalım ve modulumuzu seçelim konum ve pozisyonlarını verdikten sonra kaydedelim işlem tamamdır.

İlave olarak eklemeyi düşündüğüm düzenlemeler ise, aynı kategori sayfasındaki gibi listeleme / tablolama görünümü kategori açıklamasını uzun almakta bunu kısaltılmış olarak çektireceğim, aynı ürün gösterimi yapılan modullerdeki gibi.

Kaynak : e-ticaretdersleri
 

Ekli dosyalar

  • oc23x-categorywall.zip
    13.4 KB · Görüntüleme: 13