Sipariş düzenlerken hata ve Minimum sipariş tutarı

• Konbuyu başlatan zeytin01
  • Başlangıç tarihi
Hoşgeldiniz
Çözümler ve hizmetlerimizden yararlanmak için kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol

zeytin01

Üye
11 Ocak 2019
5
0
33
Merhaba,
1- Sipariş / Sipariş düzenlemek istediğimde "Internal Server Error" hatası alıyorum. Aynı zamanda Siparişi göster diyip Sipariş durumunda güncelleme / açıklama / müşteriye bildir tagınıda işaretleyip güncellemek istediğimde yine aynı hatayı alıyorum.

Siparişi silmek istediğimde ise 404 hatası alıyorum.

SMTP Ayarlarım gmail olarak ayarlı ve sipariş mailleri sorunsuz bir şekilde geliyor.
Yeni api oluşturup mağaza ayarlarında oluşturduğum api tanımladım ancak çözüm olmadı.

2- Sitemde ürün tutarının toplamına 40tl'nin aşağısında olduğunda uyarı veren bir uyarı vermesini istiyorum confirm dosyasını kurcaladım ancak yapamadım farklı bir yol bilen varsa sevinirim.

zeytin01

Üye
11 Ocak 2019
5
0
33
İnternal server hatası varsa mutlaka hatanın detayı hata loglarına yazmıştır, lütfen error log daki satırları paylaşabilirmisiniz.

Ürün toplamı ile ilgili sorununuzu bu eklenti ile çözebilirsiniz, çünkü istediğiniz özellik birkaç satır kod ile olmaz.
https://www.opencart.com/index.php?...d=34957&filter_download_id=43&sort=date_added

Minimum Order Total for Checkout
affınıza sığınarak bu dosyaya nereden erişebilirim error.log

muhammetali

muhammetali

Administrator
Yönetici
14 Mar 2017
79
44
Karaman
Sistem menüsü altında araçlar menüsünün içinden ulaşabilirsiniz. Orada yoksa ftp veya cpanel dosya yöneticisinden public_html dosyasının altında bir tane olur, birde admin dosyasının altında olur. Yapamazsanız masaüstü bağlantısı kurarak yardımcı olabiliriz.

• Like
Tepkiler: zeytin01

zeytin01

Üye
11 Ocak 2019
5
0
33
Sistem menüsü altında araçlar menüsünün içinden ulaşabilirsiniz. Orada yoksa ftp veya cpanel dosya yöneticisinden public_html dosyasının altında bir tane olur, birde admin dosyasının altında olur. Yapamazsanız masaüstü bağlantısı kurarak yardımcı olabiliriz.
hocam müsaitseniz bağlantı kurabilir miyiz?

zeytin01

Üye
11 Ocak 2019
5
0
33
error.log dosyasını public_html içinde arattım ancak bulamadım sistem ayarlarda Hata İşleme>Hataları göster - Hata kayıtları aktif Hata Kayıtları için Dosya Adı error.log ama dosya yok