Çözüldü Tema Şablonu

• Konbuyu başlatan chtlkbrk
  • Başlangıç tarihi
Hoşgeldiniz
Çözümler ve hizmetlerimizden yararlanmak için kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol

chtlkbrk

Üye
26 Tem 2017
15
0
29
İndirip kurduğum temanın kendi kategori ve görselleri gelmedi. tema yüklendi fakat eski kategori ve görseller mevcut. Ben temayı indirdiğim görseldeki gibi yapmak istiyorum hepsini. bunu nasıl yapabilirim.
Tema sitesi
indirme sitesi

Admin

Admin

yilmaz70
Yönetici
13 Mar 2017
207
49
İstanbul
wpyukle.com
İndirip kurduğum temanın kendi kategori ve görselleri gelmedi. tema yüklendi fakat eski kategori ve görseller mevcut. Ben temayı indirdiğim görseldeki gibi yapmak istiyorum hepsini. bunu nasıl yapabilirim.
Tema sitesi
indirme sitesi

Burada temanın fiyatları yazmakta. Sadece 19 dolar ödendi ise demo kurulumu örnek veri ve görseller ile birlikte olması için
ayrıca 9 dolar daha istenilmekte. Ayrıca temanın tüm özelliklerinden yararlanabileceğinizi sanmıyorum.

chtlkbrk

Üye
26 Tem 2017
15
0
29
Burada temanın fiyatları yazmakta. Sadece 19 dolar ödendi ise demo kurulumu örnek veri ve görseller ile birlikte olması için
ayrıca 9 dolar daha istenilmekte. Ayrıca temanın tüm özelliklerinden yararlanabileceğinizi sanmıyorum.
önerebileceğiniz en azından deneyebileceğim ve tüm özelliklerinden yararlanabileceğim tema/temalar var mı?

Admin

Admin

yilmaz70
Yönetici
13 Mar 2017
207
49
İstanbul
wpyukle.com
önerebileceğiniz en azından deneyebileceğim ve tüm özelliklerinden yararlanabileceğim tema/temalar var mı?

Size sürekli olarak kullandığım temayı önerebilirim

Journal bir çok özellikleri ile gerçekten uzun süreli olarak kullanabileceğiniz bir temadır.

Siz bir inceleyin, olmazsa nasıl bir şey istediğinize dair özellikler belirtirseniz araştırırız sizin için.

Kolay gelsin.

chtlkbrk

Üye
26 Tem 2017
15
0
29
Size sürekli olarak kullandığım temayı önerebilirim

Journal bir çok özellikleri ile gerçekten uzun süreli olarak kullanabileceğiniz bir temadır.

Siz bir inceleyin, olmazsa nasıl bir şey istediğinize dair özellikler belirtirseniz araştırırız sizin için.

Kolay gelsin.
denemek için 55$ biraz fazla :D ama aynı temayı ücretsiz olarak buldum. w**** deniyor sanırım. bir bakayım. ücretsiz tema siteleri var mı?

Admin

Admin

yilmaz70
Yönetici
13 Mar 2017
207
49
İstanbul
wpyukle.com
denemek için 55$ biraz fazla :D ama aynı temayı ücretsiz olarak buldum. w**** deniyor sanırım. bir bakayım. ücretsiz tema siteleri var mı?

Opencart resmi sitesinden ücretsiz temalara bakabilirsiniz.

Journal ücretsiz olarak bulduğunuz temayı sadece deneme amaçlı olarak kurabilirsiniz ancak lisanssız bir tema ile e-ticaret yapmanızı tavsiye etmiyorum açıkçası.

chtlkbrk

Üye
26 Tem 2017
15
0
29
Opencart resmi sitesinden ücretsiz temalara bakabilirsiniz.

Journal ücretsiz olarak bulduğunuz temayı sadece deneme amaçlı olarak kurabilirsiniz ancak lisanssız bir tema ile e-ticaret yapmanızı tavsiye etmiyorum açıkçası.
hayır e ticaret için kullanmıcam tabiki de. ama satın almadan önce denemek isterim

Admin

Admin

yilmaz70
Yönetici
13 Mar 2017
207
49
İstanbul
wpyukle.com
hayır e ticaret için kullanmıcam tabiki de. ama satın almadan önce denemek isterim

https://www.journal-theme.com/1/ diyelim ki bu temayı denemek istediniz.
Yapmanız gereken admin paneline girip tema özelliklerine bakmaktır.
Bunun için :
https://www.journal-theme.com/1/admin/
demo/demo yazıp girebilir ve tema özelliklerine bakabilirsiniz.

Hemen hemen tüm temaların demo admin panelleri aynı şekildedir.
Bu sayede tema özelliklerini görebiliyorsunuz.