WordPress Hızlandırma Hizmetleri

  • Konbuyu başlatan Admin
  • Başlangıç tarihi
Destek Forumu
Çözüm ve hizmetlerimizden yararlanmak için kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
Admin

Admin

yilmaz70
Yönetici
13 Mar 2017
207
49
İstanbul
wpyukle.com
WordPress, dünyanın en popüler web sitesi içerik yönetim sistemidir.
Ancak, WordPress siteleri bazen yavaş olabilir. Bu, ziyaretçilerinizin sitenizi terk etmesine ve arama motoru sıralamanızın düşmesine neden olabilir.
WordPress hızlandırma hizmetleri, sitenizin yükleme hızını artırmanıza yardımcı olacaktır.

Her geçen gün internet kullanıcılarının dikkat süreleri kısalmakta ve hız, kullanıcı deneyiminde kritik bir rol oynamaktadır.
Hızlı yüklenen sayfalar, ziyaretçilerinizi memnun eder ve arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olabilir.

Sunduğumuz Hizmetler:
  • WordPress hız testi: Sitenizin mevcut hızını analiz ederek, hızlandırma için yapılacak olan iyileştirmeleri belirlemek için rapor sunuyoruz.
  • Gereksiz tema ve eklentilerin kaldırılması: Sitenizdeki gereksiz tema ve eklentileri kaldırarak, sitenizin yüklenmesi için gereken kaynakları azaltıyoruz.
  • CSS, HTML ve Javascript küçültme: CSS, HTML ve Javascript dosyalarını küçülterek, sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlıyoruz.
  • Gzip sıkıştırmayı etkinleştirme: Gzip sıkıştırmayı etkinleştirme işlemi yaparak site ağırlığının hafiflemesine katkıda bulunuyoruz.
  • Önbellekleme: Önbellekleme kullanarak, sitenizin statik içeriğini önbelleğe alarak, sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlıyoruz.
  • CDN kullanımı: CDN kullanarak, sitenizin statik içeriğini dünyanın her yerinden hızlı bir şekilde sunabiliriz. ( Türkiye lokasyonda barınan ve Türkiye ziyaretçileri hedeflenen siteler için tavsiye edilmemektedir )
  • Diğer optimizasyonlar: Veritabanı optimizasyonu, SSL güvenlik optimizasyon işlemleri
Garanti:
Hizmetlerimizle sitenizin yükleme hızını %50'ye kadar artıracağımızı garanti ediyoruz.

Fiyatlandırma:
Hizmetlerimiz, sitenizin büyüklüğüne ve karmaşıklığına göre değişir. Fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Sonuç:
WordPress hızlandırma hizmetleri, sitenizin yükleme hızını artırmanıza ve sitenizin genel performansını iyileştirmenize yardımcı olacaktır.
Sunduğumuz iddialı ve kapsamlı hizmetlerle, sitenizin yükleme hızını %50'ye kadar artıracağımızı garanti ediyoruz.

İletişim:
Pm ile iletişime geçebilirsiniz.