Yardım fa fa-credit-card iconunu ortalama sorunu

• Konbuyu başlatan evlamoda
  • Başlangıç tarihi
Hoşgeldiniz
Çözümler ve hizmetlerimizden yararlanmak için kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
evlamoda

evlamoda

Yeni Üye
9 Nis 2017
1
0
34
izmir
www.evlamoda.com
arkadaşlar şöyle bir sorunum var. temanın mobil versionuna göre ayrı kod yazdım kodların bir tanesi şu şekilde :

bu kod gibi 3 tane aynı şekilde yazıları ve ikonu farklı kodlarım var yapmak istediğim tüm telefonlarda aynı şekilde görünmeleri değiştirdiğim ortala ve paragraf ile başla kodlarıyla bunu sağladım fakat iconlar ortalanmıyor. baş tarafa doğru yaslanık duruyor bu fa-fa diye başlayan iconları nasıl ortalarım

yardımlarınızı bekliyorum

PHP:
<div class="hidden-lg hidden-md hidden-sm col-xs-4 column"> <div class="reassurances"> <span class="icon-name fa fa-credit-card fa-4x" style="color:HotPink"></span> <div class="description" style="color:black"> <p></p><center><font size="1"><b>12 TAKSİT<br></b></font></center><p></p> <p></p><center><font size="1">Tüm Kredi</font></center><p></p>
<p></p><center><font size="1">Kartlarına</font></center><p></p> </div> </div> </div>

muhammetali

muhammetali

Administrator
Yönetici
14 Mar 2017
79
44
Karaman
Kardeş catalog\view\javascript\font-awesome\css yolunu takip et, orada font-awesome.min.css dosyasının içinde "fa-credit-card" diye arattır, position: relative; margin: 0 auto; değerlerini ekleyip dene.