Marka Başvuru Kullanım Bilgisi

Hoşgeldiniz
Çözümler ve hizmetlerimizden yararlanmak için kayıt olabilirsiniz.
Kayıt Ol
 •  E-imza, Mobil imza sahibi değilseniz; 
  Başvuru Formu Oluşturma:

  Online işlemler üzerinden oluşturmuş olduğunuz başvuru formunu 30 gün içerisinde Enstitüye ulaştırılması gerekmektedir. 30 gün içerisinde Enstitüye ulaştırılmayan formlar geçersizdir. Başvuru tarihi, formun oluşturulduğu tarih değil, ilgili formun süresi içerisinde teslim edilmesi kaydıyla Enstitüye tarafından işleme alındığı tarihtir. Başvuru formunu, başvuru şartlarına bağlı olarak eklenmesi gereken diğer dokümanlarla birlikte Enstitüye teslim etmelisiniz. 
  Evrak Görüntüleme: 
  Evraklarını görmek istediğiniz başvurunun dosya numarasıyla arama yaparak ilgili dosyanın itiraz evraklarını görüntüleyebilirsiniz.Bunun dışındaki evraklara ulaşmak için e-imza ya da mobil imza girişini kullanmanız gerekir.
 •  E-imza, Mobil imza sahibi iseniz; 
  Başvuru ve Başvuru Sonrası İşlemleri online olarak gerçekleştirebilir ve Evrak Görüntüleme bölümünden dosyanızdaki tüm evrakları görüntüleyebilirsiniz. 
  Diğer İşlemler bölümü online işlem yapmak ya da evrak görüntülemek isteyen firmalar için kullanılmalıdır.Bu alandan; başvuru sahibi firmanın bu işlemleri yürütecek yetkili kişisi noter onaylı imza sirküsünü bu alandan Enstitüye gönderim işlemini yapacaktır.Enstitü içi kontrollerin akabinde bu sirküye onay verilmesi ya da verilmemesi durumu, işlem sırasında belirtmiş olduğunuz mail adresine bildirilecektir.
 • Yayınlanan
  25 Haz 2017
 • Sayfa görüntüleme sayısı
  2,534